Домашня сторінка

  
Правила сайту
Будь ласка, уважно ознайомтеся з наведеними нижче правилами.

Умови використання сайту
Пам'ятайте, що ми не несемо відповідальності за розміщувані повідомлення. Ми не гарантуємо точність, повноту і корисність будь-якого повідомлення, ми також не несемо відповідальності за зміст повідомлень.

Повідомлення відображають точку зору автора повідомлення і не обов'язково точку зору власників даного сайту. Всім користувачам, у яких розміщене повідомлення викликає які-небудь заперечення, рекомендується негайно зв'язатися з модератором даного розділу через приватне повідомлення або по електронній пошті. У нас є можливість видаляти сумнівні повідомлення, і ми будемо докладати максимум зусиль для цього в мінімально можливі терміни у випадку, якщо порахуємо такі дії необхідними.

Користуючись послугами даного сайту, ви погоджуєтеся не використовувати даний сайт для розміщення свідомо помилкової, неточної, образливої, вульгарної, непристойної інформації і / або інформації сексуального характеру, інформації, що ображає гідність і порушує право на особисте життя. Крім того, на сайті заборонено розміщення будь-якої інформації, що суперечить законодавчим нормам Російської Федерації.

Загальні положення
Ніхто з учасників не має права на образу як окремих особистостей, так і груп за расовою, національною, релігійною і будь-якому іншому ознакою. Адресні образи категорично заборонені.
Сайт є російськомовним. Повідомлення на трансліті не допускаються. Повідомлення на інших мовах обов'язково повинні бути приведені з перекладом на російську мову.
На сайті заборонено розміщення реклами комерційних продуктів, так само як і іншої рекламної продукції, включаючи рекламу інших суспільно-політичних організацій.
Кваліфікація повідомлень як неприпустимих є виключна компетенція модератора.
Дії модератора публічно не обговорюються. Питання, що стосуються модерації, вирішуються шляхом особистого листування з модератором.
Профіль користувача обов'язково має містити інформацію про справжнє ім'я і прізвище. Аватари не допускаються, можна використовувати тільки реальну фотографію учасника з помітними рисами обличчя.
При виборі самопоіменованія (НІК) прохання проявляти скромність, стриманість і політичну свідомість. Просимо не використовувати як ніків імена великих історичних діячів (радянських і не тільки), міцно асоційованих у свідомості з масштабними історичними подіями. Не допускаються свідомо провокативні ніки. Адміністрація форуму залишає за собою право вимагати зміни подібних ніків, в разі незгоди з цією вимогою аккаунт користувача буде видалений.
Спілкування на сайті ведеться за темами. Кожна тема присвячена обговоренню одного конкретного питання.
При полеміці свою позицію необхідно фіксувати і обгрунтовувати. Категорично не вітаються повідомлення мітингового стилю, ідеологічні гасла і кліше, використання прийомів маніпуляції.
Критика позицій інших авторів повинна супроводжуватися посиланням на ті положення автора, з якими критик не згоден. Неаргументована критика і бездоказові твердження будуть каратися.
Якщо модератор вважає, що один або декілька учасників відхилилися від теми, він виносить їм попередження про необхідність повернутися до вихідного питання.
Якщо, на думку модератора, тема себе вичерпала, він вправі закрити її від додавання нових повідомлень.
На сайті також заборонені: надмірне цитування (оверквотінг), провокативний стиль ведення дискусії (троллінг), заповнення теми безглуздою і не відноситься до теми інформацією (флуд). Право кваліфікувати дії учасника форумного дискусії як оверквотінг, троллінг або флуд належить модератору.
При цитуванні на сайті фрагментів тексту слід забезпечувати їх посиланнями на джерела: URL (якщо можливо) або зазначення вихідних даних.
При вказівці посилань на інші джерела слід забезпечувати їх коментарем, що описує характер джерела і вмісту по посиланню.
Не рекомендується писати ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ або з навмисними орфографічними помилками.
Заборонені повідомлення, які цілком складаються із смайликів чи іншого нетекстової способу вираження емоцій, марного для обговорюваної теми.
У разі порушення правил учасником, модератор призначає покарання, відповідне проступку. У разі повторного проступку рівень покарання зростає (аж до виключення з клубу).
Сайт є постмодеруємим, тобто тимчасове присутність конкретного повідомлення на сайті ще не означає його відповідності правилам.
Публікації, що порушують вимоги цих правил, можуть бути за рішенням модератора видалені або залишені з відповідним коментарем.
На сайті заборонена пропаганда релігійних, філософських, ідеологічних та інших навчань, теорій, систем поглядів, а також громадських і політичних рухів, ідеологічно та світоглядно чужих цілям, завданням і методам, прийнятим Клубом «Суть часу».
Покарання
Попередження - відправка особистого повідомлення від модератора, в якому пояснюється причина зауваження. Причинами можуть бути:
Офтопік - повідомлення, не відповідні темі дискусії;
троллінг - провокаційні повідомлення, службовці відхиленню дискусії від обговорення поставленої теми;
оверквотінг - необгрунтоване використання вкладених цитат (більше 2 рівнів вкладення);
надмірне цитування - необгрунтоване цитування великих ділянок тексту;
використання трансліту - написання російських слів латинськими літерами;
флуд - багаторазове розміщення однотипної інформації, наповнення теми беззмістовними інформаційними потоками, а також перетворення форуму в набір абстрактних висловлювань, що мають мале відношення до заявленої теми;
«Чатізація» форуму - перетворення форуму в чат, в побутову бесіду, в обмін беззмістовними репліками.
Крім цих «стандартних» причин можуть бути й інші, не передбачені ПФ, але шкодять спілкуванню на форумі. Факт наявності шкоди, що завдається форуму, його обсяг і, відповідно, запобіжний захід, визначаються модератором. Особливо просимо учасників форумів звертати увагу на тон своїх висловлювань. Це важко формалiзуються, категорія, однак модератори мають право апелювати до неї, застосовуючи ту або іншу міру покарання.

Тимчасове блокування («бан») - учаснику тимчасово закривається доступ до форумів (з обов'язковим поясненням причини) на термін від трьох днів і більше, із збереженням режиму читання або без, на розсуд модератора. Причинами можуть бути: - обговорення дій модератора - повторне порушення правил - порушення будь-якого з пунктів цих правил - свідоме або мимовільне зниження рівня дискусії.
Виключення з клубу - обліковий запис учасника безстроково блокується (з обов'язковим поясненням причини) у разі: - багаторазового (понад трьох разів) грубого порушення правил сайту, ігнорування зауважень модератора - за спеціальним рішенням Ради координаторів.
Спілкування з адміністрацією
У листах або повідомленнях, адресованих модератору, обов'язково слід вказати: - нік учасника і посилання на його профіль, якщо мова в листі йде про заходи до конкретного учасника; - посилання на тему (повідомлення), якщо ви хочете поскаржитися або звернути увагу модератора на конкретне повідомлення.
Листи, які не містять подібної інформації, адміністрацією сайту не розглядаються.
Листи, адресовані адміністрації по електронній пошті, що містять хамство і нецензурні вирази на її адресу, не розглядаються, а до авторів листів за неповагу до адміністрації можуть бути застосовані заходи.
Як правило, адміністрація сайту вступає в листування з учасниками, якщо запит учасника складений правильно і коректно і не порушує справжніх правил, однак, вона не зобов'язана: а) відповідати на всі листи, які приходять на її адресу. Наприклад, питання, відповіді на які є в правилах сайту або самоочевидні, ігноруються; б) роз'яснювати всі причини, якими вона керується для здійснення тих чи інших дій (крім пояснення причин покарань).
Підсторінки (1): наш літній відпочинок.