Накази

НАКАЗ від 04.11.2015 Миколаїв № 784

Миколаївська обласна державна адміністрація
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ,НАУКИ ТА МОЛОДІ

 

НАКАЗ

 

 

від 04.11.2015 Миколаїв № 784

Про виконання рішення
колегії від 29.10.2015
департаменту освіти, науки та молоді
облдержадміністрації з питання
«Превентивне виховання як складова
виховання учнівської молоді та
система профілактичних дій педагогів,
спрямованих на запобігання
асоціальної поведінки підлітків»

 

Відповідно до пп. 13 п.11 Положення про департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 07.05.2013 № 136-р, на виконання річного плану роботи департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації на 2015 рік та рішення колегії від 29.10.2015 (протокол № 3)

НАКАЗУЮ:

1. Відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти, науки та ресурсного забезпечення департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації:

1) Здійснити контроль за організацією та змістом превентивної освіти в навчальних закладах області.
Протягом 2016 року
2) Провести нараду спеціалістів відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), які відповідають за виховну роботу, за участю представників кримінальної міліції у справах дітей, служби у справах дітей, юстиції щодо превентивного виховання учнівської молоді.
Лютий 2016 року

2. Миколаївському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти:
1) Удосконалити систему підвищення кваліфікації педагогів, які впроваджують профілактичні програми, курси і проекти за методиками розвитку життєвих навичок учнівської молоді.
Протягом 2015/2016 н.р.
2) Провести моніторинг стану обізнаності учнів 5-11-х класів із питань ВІЛ-інфекції/ СНІДу.
ІІ півріччя 2016 року
3) Розробити методичні рекомендації щодо впровадження нових форм роботи з батьками та учнями «групи ризику».
Лютий 2016 року
3. Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), керівникам навчальних закладів:

1) Розглянути на засіданнях колегій питання «Про організацію превентивного виховання в навчальних закладах», у ході розгляду питання проаналізувати систему роботи з педагогічними з проблеми їхньої науково-методичної підготовки до організації інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики вживання наркотиків, психотропних речовин, алкоголю та інших негативних проявів серед учнів різних вікових категорій.
Протягом 2016 року
2) Розглянути можливість створення у загальноосвітніх навчальних закладах кабінетів основ здоров’я для проведення педагогами занять за сучасними методиками розвитку життєвих навичок.
Протягом 2015/2016 н.р.
3) Передбачити комплекс превентивних заходів для учнів під час планування виховної роботи навчальних закладів, використовуючи інтерактивні технології, сучасні форми навчання та виховання.
Протягом 2015/2016 н.р.
4) Посилити інформаційно-просвітницьку роботу педагогів закладів
освіти з батьками учнів з питань превентивної освіти.
Протягом 2015/2016 н.р.
5) Забезпечити 100% охоплення гуртковою роботою учнів «групи ризику».
До 30.11.2015

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора-начальника управління освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації О.О.Удовиченко.

 

Директор департаменту                                                                А.Б. Веліховська

donbas

centr

nmc

Освіта Миколаївщини

Hовини

Ознайомитись зі спільним наказом Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти і науки від 29.08.2016 № 1027/900 про "Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність" можна за посиланням http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1707-16.

IMG 4072  

        15 лютого 2017 року члени шкільного парламенту «Нове покоління» Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість» в пам'ять воїнам-інтернаціоналістам провели лінійку – реквієм біля пам’ятника загиблим в Афганістані та поклали квіти до його підніжжя.
По класах відбулися виховні години «Ціна чужої війни: До дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів» та перегляд кінострічок «Шторм-333» та «Афганська засідка».

     У Володимирівській ЗОШІ відбулася лінійка-реквієм «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ять». В бібліотеці школи-інтернату організована тематична виставка «Афганістан – кривава рана», а також перегляд документального фільму «Програма «Армія № 2».

image 0 02 05 2f131e5c8e9dc10652ffb9c3a556481ee178ac41693ecdd19b1337966c3fb761 V


   

 

 

       Музика навколо нас... Вона супроводжує наше життя і здатна відтворити найтонші душевні переживання. «Все підвладне музиці!» - запевняє керівник гуртка «Мелодія» Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість» Стацюк Наталія Валеріївна. А чергова перемога вихованки Наталії Валеріївни – Герасименко Аліси – і почесне ІІІ місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія» (м. Київ) лише підтверджує слова Бертольда Авербаха: «Музика єдина є світовою мовою і не потребує перекладу, бо йде від душі».
Адміністрація Вознесенської ЗОШ-І «Обдарованість» пишається творчим тандемом Стацюк Наталії Валеріївни і Герасименко Аліси та бажає в подальшій роботі натхнення для досягнення високих вершин, нових злетів та перемог.

P1510860   

      09 лютого 2017 року в актовій залі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте закриття другого етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», який цього року був представлений у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта».
В он-лайн-режимі учасників заходу привітала Артеменко О.А., завідувач сектора організації заходів Інституту модернізації освіти. Т. в. о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Каськова Г.Л. вітаючи фіналістів, зазначила, що конкурс «Учитель року» – своєрідний підсумок певного етапу набуття фахової майстерності вчителем, і сприяє зростанню професіоналізму, популяризації творчих здобутків, поширенню педагогічних ідей, виявляє майстрів педагогічної справи.

image 0 02 05 8e94e8e47784d92e27b7f919063a3deed2a7f215385ac3cfcc8b1668dd9d56d9 V   Інтернатні заклади області активно долучилися до акції «Допомога», покликаної запобігти гуманітарній катастрофі у м. Авдіївка Донецької області.
Зокрема, посилки з теплими речами, продуктами харчування, засобами гігієни зібрали для постраждалих працівники Шевченківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Вітовського району, Березківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів» Кривоозерського району, Володимирівської школи-інтернату І-ІІ ступенів Казанківського району, Мішково-Погорілівської школи-інтернату І-ІІІ ступенів Вітовського району, Очаківської санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Привільненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Баштанського району, Широколанівської спеціальної школи-інтернату Веселинівського райоону, Миколаївської школи-інтернату №3, Миколаївських спеціальних шкіл-інтернатів №2, 3, 6, Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи, Комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради.

Колектив Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату «Обдарованість», залучивши підприємців району, спільно з Вознесенською швейною фабрикою «Вікторія» зібрали гуманітарну допомогу для жителів м. Авдіївки постраждалих у наслідок загострення ситуації у зоні антитерористичної операції.

Активними учасниками акції стали педагоги, співробіники та батьки Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату №7. Вони зібрали близько 500 кг гуманітарної допомоги, разом з представниками Новопетрівської спеціальної школи-інтернату Снігурівського району 3 лютого допомогу доставили до пункту збору, а ввечері того ж дня - до місця призначення.  

Педагогічний колектив, співробітники та батьківський комітет Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №4 Миколаївської обласної ради спільно з Первомайською спеціальною школою-інтернатом та Лисогірською спеціальною школою-інтернатом зібрали понад 20 тисяч гривень, придбали такі необхідні у зоні АТО предмети побуту: пальчикові та акумуляторні батареї, хімічні грілки, термоса. 3 лютого посилки направлено до Авдіївки.

Колектив Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату «Обдарованість», залучивши підприємців району та Вознесенську швейну фабрику «Вікторія», зібрали гуманітарну допомогу для жителів м. Авдіївки.
Усю зібрану допомогу передано до приймального пункту, який розміщений біля Миколаївської обласної державної адміністрації.
Колектив працівників Антонівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради відгукнулись на заклик губернатора Миколаївської ОДА Савченка О.М. про допомогу мешканцям м. Авдіївки Донецької області і 3 лютого 2017 року на загальних зборах трудового колективу прийняли рішення перерахувати денний заробіток всіх працівників закладу на спеціальний рахунок допомоги.
Разом до перемоги!

Фотогалерея

Зворотній зв'язок

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.