Новини

28 лютого 2017 року відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації

P1530418     28 лютого 2017 року відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь народний депутат України, голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Кремінь Т.Д., в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Каськова Г.Л., заступник директора департаменту Удовиченко О.О., директор МОІППО Шуляр В.І., голова Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Олійник А.І., голова обласної профспілкової організації працівників освіти і науки Оборонько В.М., начальники відділів (управлінь) освіти, об’єднаних територіальних громад, директори ПТНЗ, шкіл-інтернатів, позашкільних навчальних закладів.

На колегії обговорено питання про виконання обласної Цільової соціальної програми розвитку освіти Миколаївської області на 2011-2015 роки; про стан роботи із зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни за підсумками 2016 року.
Удовиченко О.О. поінформувала присутніх про результати виконання обласної Цільової програми розвитку освіти. Доповідач наголосила, що основні завдання програми виконано, проте, є окремі питання, які вимагають постійної уваги, зокрема, матеріально-технічне та транспортне забезпечення віддалених шкіл області, збереження мережі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за умов децентралізації.
Співдоповідач Каськова Г.Л. окреслила проблеми модернізації професійно-технічної освіти. Зауважила, що департамент освіти і науки став ініціатором поліпшення взаємодії закладів ПТО та роботодавців, створивши Раду професійно-технічної освіти. Наразі актуальними є питання створення механізму формування регіонального замовлення та збереження мережі ПТНЗ.
В обговоренні питання взяли участь директор МОІППО Шуляр В.І., директор Коледжу преси і телебачення Головченко Г.О., директор обласного Будинку художньої творчості Щукіна Л.В., завідуюча навчально-методичною лабораторією практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання МОІППО Пінюгіна К.О., заступник директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва Архіпов С.В.
Народний депутат України, Голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Кремінь Т.Д. розповів про діяльність Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти щодо прийняття Верховною Радою України законопроектів щодо забезпечення діяльності професійно-технічних навчальних закладів, Закону України «Про освіту» та «Про професійно-технічну освіту». Акцентував увагу на тому, що зараз триває обговорення вкрай важливих питань щодо реформування системи освіти України, зокрема, запровадження інтегрованих дисциплін. Освітянам варто долучитися до фахового обговорення і прийняти зважене рішення, а не вдаватися до цілковитої критики цієї ініціативи. Комітет з питань науки і освіти цілковито розділяє точку зору суспільства про необхідність сплати стипендій у повному обсязі, підтримки студентства та учнів ПТНЗ. Тому за будь-якої нагоди сприятиме поліпшенню стипендіального забезпечення на державному рівні. Наразі актуальним є питання запровадження засад програми «Нова школа», яка підтримана Міністром освіти Фінляндії, а як відомо, на сьогодні фінська система освіти визнана найкращою у світі. До експертної діяльності залучено 20 освітян Миколаївщини, і це дає змогу враховувати регіональний досвід у загальнодержавних проектах, оперативніше вирішувати нагальні проблеми освіти області. Влада зараз готова підтримувати будь-які громадські ініціативи, якщо вони зважені і мають обґрунтовану програму дій. Коротко окресливши проблеми галузі, Тарас Дмитрович закликав активно долучатися до створення здорової професійної конкуренції.

  • P1530438
  • P1530445
  • P1530464
  • P1530467
  • P1530503
  • P1530545

donbas

centr

nmc

Освіта Миколаївщини

Hовини

P1530418     28 лютого 2017 року відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь народний депутат України, голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Кремінь Т.Д., в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Каськова Г.Л., заступник директора департаменту Удовиченко О.О., директор МОІППО Шуляр В.І., голова Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Олійник А.І., голова обласної профспілкової організації працівників освіти і науки Оборонько В.М., начальники відділів (управлінь) освіти, об’єднаних територіальних громад, директори ПТНЗ, шкіл-інтернатів, позашкільних навчальних закладів.

Ознайомитись зі спільним наказом Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти і науки від 29.08.2016 № 1027/900 про "Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність" можна за посиланням http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1707-16.

IMG 4072  

        15 лютого 2017 року члени шкільного парламенту «Нове покоління» Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість» в пам'ять воїнам-інтернаціоналістам провели лінійку – реквієм біля пам’ятника загиблим в Афганістані та поклали квіти до його підніжжя.
По класах відбулися виховні години «Ціна чужої війни: До дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів» та перегляд кінострічок «Шторм-333» та «Афганська засідка».

     У Володимирівській ЗОШІ відбулася лінійка-реквієм «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ять». В бібліотеці школи-інтернату організована тематична виставка «Афганістан – кривава рана», а також перегляд документального фільму «Програма «Армія № 2».

image 0 02 05 2f131e5c8e9dc10652ffb9c3a556481ee178ac41693ecdd19b1337966c3fb761 V


   

 

 

       Музика навколо нас... Вона супроводжує наше життя і здатна відтворити найтонші душевні переживання. «Все підвладне музиці!» - запевняє керівник гуртка «Мелодія» Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість» Стацюк Наталія Валеріївна. А чергова перемога вихованки Наталії Валеріївни – Герасименко Аліси – і почесне ІІІ місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія» (м. Київ) лише підтверджує слова Бертольда Авербаха: «Музика єдина є світовою мовою і не потребує перекладу, бо йде від душі».
Адміністрація Вознесенської ЗОШ-І «Обдарованість» пишається творчим тандемом Стацюк Наталії Валеріївни і Герасименко Аліси та бажає в подальшій роботі натхнення для досягнення високих вершин, нових злетів та перемог.

P1510860   

      09 лютого 2017 року в актовій залі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте закриття другого етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», який цього року був представлений у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта».
В он-лайн-режимі учасників заходу привітала Артеменко О.А., завідувач сектора організації заходів Інституту модернізації освіти. Т. в. о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Каськова Г.Л. вітаючи фіналістів, зазначила, що конкурс «Учитель року» – своєрідний підсумок певного етапу набуття фахової майстерності вчителем, і сприяє зростанню професіоналізму, популяризації творчих здобутків, поширенню педагогічних ідей, виявляє майстрів педагогічної справи.

Фотогалерея

Зворотній зв'язок

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.