yerli porno,travesti sikiş,ters ilişki,izmir seks shop,toptan çanta,
Департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністарції — Юних флористів об’єднав обласний конкурс «Квітуча Україна»
Новини

Юних флористів об’єднав обласний конкурс «Квітуча Україна»

P1080142     28 березня 2017 року Обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено обласний конкурс юних флористів «Квітуча Україна». У конкурсі взяли участь 24 учня загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Баштанського, Веселинівського, Кривоозерського, Миколаївського, Новобузького, Новоодеського, Снігурівського, Вітовського районів та міст Миколаєва, Первомайська, Вознесенська, Южноукраїнська, Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Конкурс складався з практичної частини (виготовлення флористичної роботи) та творчого захисту. Учасники конкурсу під час виготовлення флористичних робіт продемонстрували високий рівень володіння мистецтвом флористики, навичками зі створення різноманітних флористичних виробів за законами композиції, вміння гармонійно поєднувати у роботі природні та штучні матеріали із сучасними дизайнерськими техніками. В результаті роботи були створені різноманітні за стилями і техніками флористичні вироби: композиції, топіарії, картини, панно, колажі, обереги.
Захист композицій засвідчив вміння учасників конкурсу презентувати результати своїх творчих здобутків, креативне мислення, прагнення самовираження, повагу до традицій українського народу.
Члені журі надали учасникам конкурсу професійні поради щодо представлення флористичної роботи, посиленню акцентів композиції за допомогою вірно розставлених кольорових елементів, популяризації використання екологічних матеріалів для виготовлення креативних інтер’єрних композицій.
Деякі роботи не відповідали положенню конкурсу: домашня заготовка складала понад 50 відсотків готового виробу та не містила рослинного матеріалу.
Роботи оцінювали члени журі у складі майстра народної творчості Миколаївського обласного творчого об’єднання народних майстрів та художників-аматорів «Прибужжя» Солнцевої І. А., художника-викладача, майстра декоративно-прикладного мистецтва Чайки І. В., проектного менеджера громадської організації «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ» Комарової І.І.
За підсумками конкурсу всі учасники були нагороджені дипломами та подарунками.

  • P1070947
  • P1080123

donbas

centr

nmc

Освіта Миколаївщини

Hовини

Изображение 482     10 травня учні 8-х та 9-х класів Мішково - Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату відвідали вдома ветеранів Другої світової війни Кримчакова Миколу Романовича та Садовського Полікарпа Марковича. Ветерани із радістю приймали в себе гостей, розповідали учнівській молоді про події Другої світової війни, про радісні та сумні моменти свого життя, поділилися думками щодо сьогодення.
Для шкільного випуску новин Микола Романович та Полікарп Маркович дали невеличкі інтерв’ю, в якому згадували воєнне життя, як зустріли Перемогу, повоєнні роки, розповіли про те, чим живуть нині. Також вони виголосили напутні слова молоді: «Головне – добре вчитися, вирости чесними та порядними людьми, поважати свою родину, любити рідну землю та вміти захистити її від ворогів». А ще побажали миру й злагоди кожній родині і найголовніше – берегти пам'ять про великі сторінки історії своєї Батьківщини.
За розмовами, швидко минув час зустрічі.
Учні та педагоги подякували ветеранам за теплий прийом , побажали здоров’я та довгих років життя й висловили сподівання, щодо обов’язкової зустрічі наступного навчального року.

IMG 2979       11 травня 2017 року в Шевченківській загальноосвітній школі - інтернаті розпочато заходи по відзначенню Дня Європи. У рамках святкування Дня Європи відбулася церемонія підняття Державного прапора України, прапора Європейського Союзу та флешмоб «Україна і Європа єдині».

День Європи в Україні встановлено "враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію" згідно з указом Президента "Про День Європи" від 19 квітня 2003 р. і відзначається у трєтю суботу травня. 

P1060604      З метою виховання у молоді почуття патріотизму і поваги до героїчного минулого народу України, 8 травня 2017 року у Володимирівській загальноосвітній школі-інтернаті було проведено урочисту лінійку, присвячену Дню пам’яті та примирення і 72-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Минуло вже стільки років, але в пам'яті людській і понині живі картини безмірних страждань і мужності народу в роки війни. Вшановуючи пам'ять тих, хто не повернувся з війни, а також воїнів, які віддали свої життя, захищаючи Україну, учні та вчителі пройшли урочистою ходою і поклали квіти до пам’ятника воїнам – визволителям с. Володимирівки. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих співвітчизників. Діти подарували символічних журавликів та пообіцяли пам’ятати героїчні подвиги в ім’я мирного життя наступних поколінь.

IMG 0774  14.05.2017 у приміщенні Палацу культури «Молодіжний» м. Миколаєва відбулися  змагання «Відкритої Першості Миколаєва» зі спортивних танців, у яких взяли      участь вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивного  бального танцю «Нюанс» (керівник Раскіна С.С.) обласного Будинку художньої  творчості Миколаївської обласної ради.
 За рішенням журі заходу вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю  спортивно-бального танцю «Нюанс» (керівник Раскіна С.С.) вибороли І командне  місце, а саме - Ковальський Даніїл та Єрмоленко Маргарита (Себинська ЗОШ)  посіли І місце у категорії «Ювенали 2, Школа», Пивоваров Дмитро та Гончар  Анастасія отримали І місце у категорії «Ювенали 2, Претенденти», Діданов Віктор  та Баланчук Валерія вибороли І місце у категорії «Ювенали 1, Дебют»,  Соколовський Деніс та Петращюк Софія здобули І місце у категорії «Ювенали 2,  Дебют», Ганчо Кирило та Глухно Тетяна посіли І місце у категорії «Ювенали 1,  Школа», Бавицькій Андрій та Шаталова Єва отримали І місце у категорії  «Ювенали 1Н», Верланов Станіслав та Попова Анастасія вибороли І місце у категорії «Ювенали 2Н», Маховський Валерій та Трощенко Катерина здобули І місце у категорії «Юніори 1Е», Бойко Даніїл та Фоменко Ксенія посіли І місце у категорії «Юніори1+2Е», Бондаренко Юлія отримала І місце у категорії «Соло 12Д».
Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю спортивного бального танцю «Нюанс» (керівник Раскіна С.С.) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради з гідною перемогою!

       16 травня 2017 року на базі МОІППО відбулося заняття експериментальної школи зростання фахової майстерності педагога.
Гапиченко Г. Є., методист кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ, у своєму виступі висвітлила тенденції розвитку інформатичної освіти, окреслила завдання шкільної інформатики в умовах переходу до Нової української школи.
Захар О. Г., к.пед.н., доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ, ознайомила присутніх із програмою Packet Tracer та акцентувала увагу на її використанні у проектах Інтернету речей та STEM-освіті.
Нотич О. О., методист кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ, наголосив на важливості захисту особистої інформації в сучасному суспільстві, запропонував можливі варіанти вирішення цього питання у навчальних закладах.
Учасники школи продовжили роботу з курсом «Основи програмування на Java», який розміщено на платформі МОІППО, опрацювали завдання другої теми.
У роботі школи взяли участь 19 науково-педагогічні працівники кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО, керівники методичних об’єднань учителів інформатики районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.

btDMuvSRUio

    У травні 2017 року делегація лідерів учнівського самоврядування Миколаївської області взяла участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України «З Україною в серці», який проходив в м.Черкаси та зібрав лідерів з 24 областей країни. Нашу область представили Президент МООЛУС «Молодь- майбутнє нації» Євгеній Нотевський, Голова учнівського самоврядування обласного Будинку художньої творчості Дмитро Чуприна та Президент ради старшокласників Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Руслана Риженко.

Збір відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, зокрема Світлани Володимирівни Бут, головного спеціаліста відділу позашкільної, виховної роботи та захисту прав дитини МОНУ. Під час проведення заходу лідери ознайомились з діяльністю Ліги старшокласників Черкащини, працювали в тренінгових програмах та інтерактивних локаціях із питань протидії торгівлі людьми, відвідали Музей історії освіти Черкащини, музей Б.Хмельницького на Чигиринщині, Канівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4, побували на Чернечій горі м. Канева, музеї Т.Г. Шевченка; взяли участь у акціях «З Україною в серці» та «Прапор Доброчинності».
Захід «З Україною в серці» не випадково проходив на Черкаській землі, адже основним напрямком роботи Ліги старшокласників Черкащини є «Національно-патріотичне виховання засобами краєзнавчо-пошукової роботи» і зазначеному питанню, як одному з найбільш актуальних сьогодні, приділяють чимало уваги в усіх регіонах нашої держави.
Координатор Всеукраїнської ради старшокласників Світлана Володимирівна Бут побажала учасникам збору, щоб у них від «...отриманих приємних вражень і емоцій, лідерського черкаського духу зародилися нові акції, спільні плани на добрі справи».

Фотогалерея

Зворотній зв'язок

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
alanya tikanik acma alanya kanalizasyon acma alanya lavabo acma
nakliyat, istanbul nakliyat firmaları, en iyi nakliyat firmaları, depolama, depolama, istanbul eşya depolama fiyatları, istanbul evden eve nakliyat, evden eve, şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, sarıyer evden eve nakliyat, yakın mesafe ev taşıma, maltepe evdeneve nakliyat, ataşehir evdeneve nakliyat, en iyi nakliyeciler ,
ensest hikayeler aldatma sex hikayeleri yeni sex hikayeleri Resimli sex hikayeleri sex hikayeleri Sikiş hikayeleri Sex hikaye Erotik hikaye Porno hikayeleri gay sex hikayeleri alanya escort sirinevler escort elektronik sigara çeşiteleri antalya escort istanbul escort
istanbul escort escort bayan bayan escort ataşehir escort istanbul escort beylikdüzü escort ankara escort bayan ankara escort escort ankara ataşehir escort beylikdüzü escort istanbul escort