Миколаївщина презентувала просвітницьку програму щодо сприяння успішному працевлаштуванню учнів ПТНЗ

22 червня 2017 року в Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти в Миколаївській області відбувся вебінар - презентація просвітницької програми щодо сприяння успішному працевлаштуванню учнів професійно-технічних навчальних закладів «Від мрії - до реальності».

Члени творчої групи з розробки та апробації програми, а саме: Дідик Ольга Савеліївна, практичний психолог-методист Надбузького професійного аграрного ліцею, Олійник Майя Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, Телешова Ірина Вікторівна, практичний психолог Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу, Рожко Ганна Володимирівна, практичний психолог ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», Пушель Інна Василівна, практичний психолог Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, ознайомили учасників вебінару зі структурою просвітницької програми «Від мрії - до реальності», специфікою її впровадження, формами та методами проведення занять.
Ганущак Віталія Василівна, головний спеціаліст департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України, зосередила увагу учасників на питаннях організації завершення навчального року в ПТНЗ.
У вебінарі, за ініціативи департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України, взяла участь Лопаткіна Катерина Володимиріна, керівник проекту з розвитку навчальних закладів, яка ознайомила присутніх з роботою компанії "Estel" та запросила представників професійно – технічних навчальних закладів до співпраці.

donbas

centr

nmc

Освіта Миколаївщини

Hовини

21 – 23 червня 2017 року на базі пансіонату «Лагуна Бриз» (с. Чорноморка Очаківського району Миколаївської області) проведено ХІ Всеукраїнську Школу методичного досвіду з художньо-естетичної освіти та виховання «Мистецтво в освітньому просторі школи: Україна – Європа – Світ».
Захід організовано Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

22 червня 2017 року в Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти в Миколаївській області відбувся вебінар - презентація просвітницької програми щодо сприяння успішному працевлаштуванню учнів професійно-технічних навчальних закладів «Від мрії - до реальності».

Копия P6230055      23 червня 2017 року Каськова Г.Л., в. о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації привітала колектив із професійним святом – Днем державної служби України, побажала міцного здоров'я, творчого натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних і реальних здобутків, високої професійної майстерності. 

Любинська Л.Г., головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АР Крим та м. Севастополь привітала з перемогою учасників ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»: Сербіну Олену Володимирівну, начальника відділу з фінансово-економічних питань та охорони праці управління освіти та ресурсного забезпечення, яка посіла І місце у номінації «Кращий керівник» серед структурних підрозділів облдержадміністрації та Мазур Наталію Миколаївну, головного спеціаліста відділу кадрової та канцелярської роботи управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення, яка посіла ІІІ місце у номінації «Кращий спеціаліст» серед структурних підрозділів облдержадміністрації.

Зворотній зв'язок

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net