У департаменті освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання Ради молодих вчених Миколаївської області

20170626 131603     26 червня 2017 року у залі засідань департаменту освіти і науки облдержадміністрації під головуванням   в.о. директора департаменту Каськової Г.Л. відбулося засідання Ради молодих вчених Миколаївської області, під час якого обговорено склад Ради, порядок обрання керівництва, заслухано пропозиції щодо планування роботи.

Вітаючи членів Ради молодих вчених, Ганна Леонідівна зауважила, що департамент освіти і науки облдержадміністрації покладає великі сподівання на відновлення роботи Ради: активізація діяльності молодих науковців у напрямку реалізації соціальних проектів та впровадження наукових розробок – запорука успішності розпочатих в країні реформ. Каськова Г.Л. підкреслила, що надзвичайно важливо, щоб ініціаторами проведення заходів на підтримку науки Миколаївщини були молоді вчені, адже їм визначати майбутнє країни і місце, яке вона має посісти у європейській і світовій співдружності.
Учасники зібрання домовилися до 20 серпня 2017 року внести пропозиції щодо оновлення складу Ради молодих вчених, подати кандидатури на обрання голови Ради, укласти план роботи на наступний навчальний рік.

  • 20170626_131507
  • 20170626_131529

donbas

centr

nmc

Освіта Миколаївщини

Hовини

21 – 23 червня 2017 року на базі пансіонату «Лагуна Бриз» (с. Чорноморка Очаківського району Миколаївської області) проведено ХІ Всеукраїнську Школу методичного досвіду з художньо-естетичної освіти та виховання «Мистецтво в освітньому просторі школи: Україна – Європа – Світ».
Захід організовано Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

22 червня 2017 року в Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти в Миколаївській області відбувся вебінар - презентація просвітницької програми щодо сприяння успішному працевлаштуванню учнів професійно-технічних навчальних закладів «Від мрії - до реальності».

Копия P6230055      23 червня 2017 року Каськова Г.Л., в. о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації привітала колектив із професійним святом – Днем державної служби України, побажала міцного здоров'я, творчого натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних і реальних здобутків, високої професійної майстерності. 

Любинська Л.Г., головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АР Крим та м. Севастополь привітала з перемогою учасників ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»: Сербіну Олену Володимирівну, начальника відділу з фінансово-економічних питань та охорони праці управління освіти та ресурсного забезпечення, яка посіла І місце у номінації «Кращий керівник» серед структурних підрозділів облдержадміністрації та Мазур Наталію Миколаївну, головного спеціаліста відділу кадрової та канцелярської роботи управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення, яка посіла ІІІ місце у номінації «Кращий спеціаліст» серед структурних підрозділів облдержадміністрації.

Зворотній зв'язок

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля .
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net